Powstańców Wlkp. 110, 62-002 Suchy Las
+48 531 600 101 / +48 537 600 131
kontakt@pdmg.pl

Jak pandemia Covid-19 wpłynęła na naszą firmę

Jak pandemia Covid-19 wpłynęła na naszą firmę

Pandemia wirusa z pewnością zmusiła nas do ponownego przemyślenia naszych celów i planów na przyszłość. Nie tylko w branży targowej, ale praktycznie w każdej dziedzinie byliśmy zmuszeni znaleźć nowe pomysły i rozwiązania, które pomogą naszej firmie przetrwać ten trudny czas.

W PDMG EXPO jesteśmy bardzo zaangażowani w stworzenie bezpiecznej i stabilnej przestrzeni do pracy dla naszych pracowników, co było dość trudnym orzechem do zgryzienia, ponieważ wszystkie targi zostały odwołane praktycznie z dnia na dzień, skutkując w ogromnych stratach finansowych.

Podnieśliśmy jednak rękawicę i dzięki naszym staraniom, byliśmy w stanie utrzymać naszych wykwalifikowanych ludzi w tych trudnych czasach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robiliśmy w tych dniach, kliknij tutaj, aby zobaczyć niektóre projekty, w których braliśmy udział.

Teraz, mimo, że pandemia jeszcze się nie skończyła, a wirus wciąż jest obok nas, możemy wreszcie z dumą powiedzieć, że udało nam się. Nadal tu jesteśmy, pracujemy i jesteśmy gotowi zrealizować każde stoisko targowe w obrębie całej Europy.

Daj nam znać jak możemy Ci pomóc!