Powstańców Wlkp. 110, 62-002 Suchy Las
+48 531 600 101 / +48 537 600 131
kontakt@pdmg.pl

Ukraino, jesteśmy z Wami!

Ukraino, jesteśmy z Wami!

Wiadomość o sytuacji sąsiadów zza naszej wschodniej granicy wstrząsnęły naszymi sercami. Próżno szukać słów, które mogłyby choć w części oddać poziom horroru, jaki w tej chwili muszą przeżywać nasi ukraińscy przyjaciele. Wojna i agresja nigdy nie powinna być odpowiedzią, niezależnie od tego, czego dotyczy dyskusja.

Nasze myśli są obecnie przy naszych pracownikach, ich rodzinach oraz wszystkich ludziach Ukrainy, którzy cierpią przez obecną agresję militarną, sprowokowaną przez oszalałego dyktatora.

W tak trudnych czasach jak te, uczymy się jak ważne jest to, aby trzymać się razem i wspierać siebie nawzajem. To niezwykle budujące, widzieć jak zupełnie różni ludzie jednoczą się, by nieść pomoc osobom w potrzebie.

Także i my angażujemy się w akcje pomocowe oraz chętnie (w miarę naszych możliwości) zaproponujemy pracę osobom, które musiały opuścić swój kraj w obawie o życie swoje i swoich bliskich, jeśli tego potrzebują.

Trzymajcie się, dbajcie o swoje bezpieczeństwo i pomagajcie jak tylko możecie. Pamiętajcie, że to mogliśmy być my i nasz kraj. I nadal możemy być, jeżeli nie uda się powstrzymać tego szaleństwa.

Slava Ukraini! #standwithUkraine